Biz Hazırız!

Seviyeniz ne olursa olsun;

İster sertifikalı profesyonel Türk  öğretmenler ile, isterseniz ana dili İngilizce olan eğitimcilerle çevrimiçi bire bir görüşerek, kolayca İngilizce öğrenin.

İhtiyacınıza uygun her türlü eğitim için viptalkers.com adresinde sizi bekliyoruz…

Üye OlunDerse Giriş Yapın

OTURDUĞUNUZ YERDEN PRATİK YAPIN

Çevrimiçi İngilizce Eğitim ile Tanışın

İngilizce öğrenmek mi istiyorsunuz? Ya da yıllar önce öğrendiğiniz fakat bir kısmını unuttuğunuz İngilizcenizi yeniden canlandırmak mı? Belki de çocuğunuzun küçük yaşta İngilizceyi öğrenmesini istiyorsunuzdur. Eğer hedefiniz kolayca İngilizce öğrenmek ise Viptalkers sizin için geliştirildi.

Bugün anadili İngilizce olan 350-400 milyonluk bir nüfusun yanında dünya çapında 1,5-2 milyar kişinin en azından temel İngilizce becerilerine sahip olduğu düşünülmektedir. Peki İngilizce neden bu kadar önemli? Birkaç örnek vermek gerekirse;

  • Dünyada yayımlanan bilimsel yazıların üçte ikisi İngilizcedir.
  • Dünyadaki iş anlaşmalarının %50’si İngilizcedir.
  • Dünya üzerinde gönderilen posta yazışmalarının %75’i İngilizcedir.
  • Tüm internet içeriğinin %70-80’i İngilizcedir.

VIPTALKERS olarak biz;

  • İngilizceyi angarya ya da zorunluluk olarak görüp öğrenme değil, eğlenceli ve faydalı görerek öğrenmeyi,
  • Sadece okuduğunu/duyduğunu anlamakla yetinen bir yaklaşımı değil, dili karşılıklı etkileşimle birlikte öğrenmeyi,
  • Türkçedeki bir ifadeyi İngilizceye çevirerek değil, anadili İngilizce olan bir bireyin nasıl tepki verdiğini örnekleyerek öğrenmeyi,
  • Kelime ezberleyerek değil, doğru telaffuzun gramer ya da cümle kurmak kadar önemli olduğunu bilerek öğrenmeyi tercih ediyoruz.

SİZDEN GELENLER

Öğrencilerimiz ne düşünüyor?

Sürekli ertelediğim ve korktuğum İngilizce eğitimimi Viptalkers ile çözdüm. Kısa sürede akıcı bir şekilde konuşmaya ve anlamaya başladım. Sadece İngilizce eğitimi için yurt dışına gitmeme gerek kalmadı. Viptalkers ekibine teşekkür ediyorum.

Asuman Gül ŞENKAL

Kursiyer-Yeni Başlayan

İyi bir İngilizce eğitimi almama rağmen konuşma konusunda çok zayıf kalıyordum. Viptalkers ile kısa sürede hem pratik yapma şansım oldu hem de işim ile ilgili farklı konularda bilgi sahibi oldum. Şimdi sıra eşim ve çocuklarımda.

Mustafa Çetin SELİMOĞLU

Kursiyer-İleri Düzey (Meslek İngilizcesi)

Sizin İçin Yerimiz Var!

Seviyenize göre derslerinizi seçin, programınızı kendiniz yapın ve hemen eğitime başlayın. Profesyonel kadromuz ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile çevrimiçi sınıflarımızda sizi bekliyor olacağız. Karar verdiyseniz biz hazırız!

VIPTALKERS EĞİTİMLERİTHE WHITE APPLE EĞİTİMLERİ

SOSYAL MEDYA

Yenilikler için takipte kalın!

×