Biz Hazırız!

Seviyeniz ne olursa olsun;

İster sertifikalı profesyonel Türk  öğretmenler ile, isterseniz ana dili İngilizce olan eğitimcilerle çevrimiçi bire bir görüşerek, kolayca İngilizce öğrenin.

İhtiyacınıza uygun her türlü eğitim için viptalkers.com adresinde sizi bekliyoruz…

Üye OlunDerse Giriş Yapın

GENÇ

GENÇ EĞİTİMLERİ

Genç Eğitimleri

14-18

Yaş Grubu

Gençler İçin Temel İngilzce Dersleri

Üniversite eğitimi için hazırsınız! En sevdiğiniz bölümü okumak ve sevdiğiniz mesleği yapmak için artık önünüzde sadece bir adım kaldı. Peki ilerde yapmayı düşlediğiniz meslek için İngilzce eğitiminin artık olmazsa olmaz bir gereklilik olduğunu biliyor musunuz? Yıllardır çeşitli sebeplerle zaman ayıramadığınız İngilizce eğitimi için konusunun uzmanı eğitimcilerden bire bir ders almak, eksiklik hissettiğiniz konuları tekrar etmek isterseniz sizi de Viptalkers adresine bekliyoruz. İsterseniz İngilizcenizi geliştirmek için ilgi alanınza uygun konularda öğretmenlerimizle konuşarak pratik de yapabilirsiniz.

Müfredat Konuları

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

18

Yaş ve Üzeri

Gençler İçin Temel İngilzce Dersleri

Üniversite eğitimine hoş geldiniz. Artık kendinizi daha rahat ifade edebilecek, fikirlerinizi özgür bir eğitim ortamında olgunlaştırabileceksiniz. Hep yapmak istediğiniz, hayalini kurduğunuz meslek için önünüzde kısa bir zaman kaldı. Kim bilir belki de eğitim gördüğünüz bölümde akademisyen olarak kalırsınız. Peki dünya genelinde kaleme alınan bilimsel yayınların pek çoğunun İngilizce dilinde yazıldığını biliyor musunuz? Endişelenmenize gerek yok. İngilizceyi rahatlıkla anlayabilmek, konuşabilmek ve unutmamak için Viptalkers’ı geliştirdik. Biz hazırız, peki ya siz?

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

Örnek Ders

Genç

SOSYAL MEDYA

Yenilikler için takipte kalın!

×