Biz Hazırız!

Seviyeniz ne olursa olsun;

İster sertifikalı profesyonel Türk  öğretmenler ile, isterseniz ana dili İngilizce olan eğitimcilerle çevrimiçi bire bir görüşerek, kolayca İngilizce öğrenin.

İhtiyacınıza uygun her türlü eğitim için viptalkers.com adresinde sizi bekliyoruz…

Üye OlunDerse Giriş Yapın
l

SINAV

SINAV

Sınava Yönelik Eğitimler

TOEFL

Sınav Hazırlık

TOEFL Sınavına Yönelik İngilizce Dersleri

Uluslararası ölçekte pek çok meslekî eğitim, organizasyon veya şirkette varlık göstermek için aşılması gereken engellerden biri de TOEFL sınavıdır. Artık yüksek ücretler ödeyerek verim alamadığınız TOEFL kurslarına ihtiyacınız yok. Viptalkers ile doğrudan sınava yönelik çalışmalarınızı bizimle yürütün ve başarının tadını çıkarın. Hem paranız cebinizde kalsın hem de zamanınız..

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

IELTS

Sınav Hazırlık

IELTS Sınavına Yönelik İngilizce Dersleri

Uluslararası ölçekte pek çok meslekî eğitim, organizasyon veya şirkette varlık göstermek için aşılması gereken engellerden biri de IELTS sınavıdır. Artık yüksek ücretler ödeyerek verim alamadığınız IELTS kurslarına ihtiyacınız yok. Viptalkers ile doğrudan sınava yöenlik çalışmalarınızı bizimle yürütün ve başarının tadını çıkarın. Hem paranız cebinizde kalsın hem de zamanınız..

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

YDS

Sınav Hazırlık

YDS Sınavına Yönelik İngilizce Dersleri

Özellikle kamu personelini yakından ilgilendiren ama son yıllarda özel sektör tarafından da kriter olarak talep edilmeye başlanan YDS sınavına hazırlanmak istiyorsanız YDS’ye yönelik hazırlanmış ders içeriklerimizi mutlaka inceleyin. Profesyonel kadromuz ile YDS artık sizin için korkulu rüya olmaktan çıkıyor. Gelin konuşalım! Geleceğinizi ertelemeyin, Viptalkers ekibi ile tanışın.

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

SOSYAL MEDYA

Yenilikler için takipte kalın!

×