Biz Hazırız!

SSS

FAQ

Sık Sorulan Sorular

Viptalkers'da Oturum Açma

Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız aşağıdakileri kontrol edin:

  • Doğru kullanıcı adı ve şifreyi giriyor musunuz?

  • Sayfadaki kayıt formu büyük / küçük harf duyarlıdır. Doğru harf durumunu kullandığınızı kontrol edin. “Caps Lock” tuşunu kontrol edin    “Shift” tuşunun basılı kalmadığından emin olun.

Desteklenen Ortamlar

İnternet sitemize erişim sağlayabildiğiniz her ortamdan bize ulaşabilirsiniz.

Viptalkers'a Kayıt

Viptalkers’dan ders alabilmek için kayıt olmanız gerekir.

Kayıt tamamen ücretsizdir..
Ders almak için
 öncelikle ders ücretini ödemeniz gerekmektedir.

Aşağıdakiler yasaklı davranışlardır ve servisi kötüye kullanım hesabınızın sonlandırılmasına neden olabilir:

  • Hesabınızı başkalarıyla paylaşmanız yasaktır. Bunun tek istisnası, eğer bahsi geçen hesap çocuk yaşta bir öğrenci için ise (4 ila 14 yaşları arasında), ebeveynler, öğrenci derslerimize alışıncaya kadar bir ay boyunca dersleri denetleyebilirler. Viptalkers’dan ebeveynler de ders almak isterse, kendilerine yeni bir hesap açmaları gerekir. Grup dersler farklı bir katagoride değerlendirilmekte olup şartları farklıdır.

  • Aynı e-posta adresiyle birden fazla hesap kaydı yapılamaz.

  • Aynı kişi tarafından birden fazla hesap kullanılamaz.

Kayıt olmakta sorun yaşıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

[Gizlilik politikası] ‘na uygun olarak tüm bilgileriniz gizli tutulacaktır.

Sanal Dershane ile ilgili sorular
  1. Skype ya da whatsapp gibi programlara ihtiyaç var mı?

Bağlantı sorunu yaşanırsa irtibat kurmak ve dersinize başlayabilmek için yedek olarak için Skype ya da whatsapp kullanılabilir.

  1. Bilgisayarımı yeniden başlatmam gerekirse veya yanlışlıkla Ders Odasından ayrılırsam Ders Odasına tekrar katılabilir miyim?

Evet, aynı bağlantıya erişebilir ve tekrar katılabilirsiniz.

  1. Sistemi kullanabilmek için bilgisayarıma herhangi bir uygulama yüklemem gerekiyor mu?

Hayır, her şey tarayıcınız üzerinden gerçekleşecek.

  1. Derse katılmak için tablet veya akıllı telefon gibi mobil cihazları kullanabilir miyim?

Evet, sistem mobil cihazlarda da çalışacaktır.

  1. Eğitmen tüm ekranımı mı yoksa yalnızca Ders Odasını mı görebilmektedir?

Sanal dershanenin özellikleri yalnızca Ders Odası için geçerlidir; bu, farklı tarayıcı sekmelerinde veya bilgisayar uygulamalarında dolaşıp gezinmenizi eğitmenin göremeyeceği anlamına gelir. Ders Odasındaki sayfayı yukarı veya aşağı kaydırmanızda, eğitmeni etkilenmez.

Neden Viptalkers?

İngilizce Kurslarının Farklı ihtiyaçları karşılamıyor

Artık Online Eğitimlerin Zamanı

Yorucu bir iş gününün ardından İngilizce kursuna gitmek zordur. Bu yüzden kurslar yarım bırakılır. Viptalkers size evinizin konforunda özel ders imkanı sağlamaktadır. Dersler birebir ya da grup olarak sizin belirlediğiniz saatlerde yapılır. Günde 25 veya 50 dakikalık dersinizi internet bağlantısı olan herhangi bir yerde alabilirsiniz. 

İngilizce kurslarındaki sınıf ortamında yavaşlıktan sıkılabilir ya geride kalabilirsiniz. Viptalkers size özel olarak sizin hızınıza göre ilerler. Belirli bir müfredatın takibini yapmak yerine ihtiyacınıza göre ve istekleriniz doğrultusunda dersler alabilirsiniz.

Müfredatlar ve Ders Materyalleri

Müfredat ve Ders Materyalleri Kendi Tefl Sertifikalı Öğretmenlerimiz tarafından aha dili Türkçe olan kişilere göre özel hazırlanmış olup CEFR A1-C2 (Common European Framework) standartlarına göre düzenlenmiştir. Milli eğitim müfredatı ile de uyumlu programlarımız da mevcut olup ders yardımcısı olarak kullanılabilir.

Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimizin tamamı Tefl/Tesol/Celta sertifikası sahibi çok yetkin ve tecrübeli öğretmenlerdir.

Native ihtiyacını karşılamak için bir dünya markası The White Apple ile ortaklık sağlanmış olup viptalkers’a ait promosyon kodu sayesinde % 10 indirimli olarak hizmetlerinden yararlanabilmekteyiz.

Uluslararası Dil Merkezleri ile Ortaklık ve Kullanımı

Sitemizde bulunan Uluslararası Dil Merkezleri ile ortaklıklarımıza internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Start here with a free lesson butonunu tıklayarak formu doldurup seviye belirleme dersini ücretsiz olarak alacaksınız. Sonrasında size özel hazırlanan program doğrultusunda derslerinizi viptalkers’ın promosyon kodunu kullanarak indirimli olarak alacaksınız. The white apple 60’tan fazla çeşit kursları ile her türlü ihtiyacınıza özel eğitimlerde native öğretmen eksiğinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Türk öğretmenlerin vereceği eğitimleri desteklemek ve ihtiyaca özel spesifik dersleri ile fark oluşturmak amacıyla ortaklık kurmaktan memnuniyet duyduğumuz The White apple, Cambridge sınavlarını hazırlayan öğretmenleri ve akreditasyonları ile sektörün lider markasıdır.

SOSYAL MEDYA

Yenilikler için takipte kalın!

×