ONLINE İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Bize Katılın!

İngilizce öğretmenliği yaparak gelirinizi artırmak ister misiniz?

Seçkin eğitim kadromuzda yer almak için hemen başvurun.

VIPTalkers ailesine katılın.

BİZE KATILINDERSE GİRİŞ YAPIN

VIPTalkers

Ailesine Katılın!

Kayıt Oluşturma

Temel kimlik bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeyi unutmayın. Sizinle bu bilgiler üzerinden iletişime geçilecektir. VIPTalkers kaydınızı oluşturmak için aşağıdaki butonu kullanabilir veya bu bağlantıdan kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formu

Sizinle ilgili tüm bilgileri doğru bir şekilde başvuru formuna ekleyin. Sahip olduğunuz sertifikalar, eğitim durumunuz ve iş tecrübeniz size ekstra avantaj kazandıracaktır. Profil fotoğrafınızı ve tanıtım videounuzu yüklemeyi unutmayın.

Mülakat ve Değerlendirme

Başvurunuz incelendikten sonra e-posta adresinize gönderilecek bilgilendirme postasını dikkatlice okuyun. İşe uygunluğunuzun tespiti için insan kaynakları bölümümüz sizinle yüz yüze görüşme sağlayacak ve işe alınacak adaylar için eğitim planlaması yapacaktır.

Sözleşme Aşaması

Tüm süreçleri başarı ile tamamlayan VIPTalkers öğretmen adayları ile iş akdine yönelik sözleşme imzalanır.  Hepsi bu kadar! Size verilen şifre ile size tahsis edilmiş eğitim panelinize giriş yaparak ders vermeye ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonellerle Çalışın

VIPTalkers LLC sadece karşılıklı konuşma yöntemi ile ders veren bir platform değil, her seviyeden öğrenci ve farklı eğitim taleplerine yönelik olarak hazırlanmış zengin içeriği ile gerçek İngilizce eğitimi veren çevrimiçi bir dil okuludur.

Tecrübe ve birikimini internet teknolojisi ile harmanlayarak yeni bir metot ve anlayışla kullanıcılarına faydalı olmayı amaçlayan VIPTalkers öğretmen ve çalışanları; sürekli kendini geliştiren dinamik bir yapı ve inovatif bir bakış açısına sahiptir.

VIPTalkers; sağlam bir teknolojk altyapı, güçlü ve tecrübeli bir yönetici kadro ve iş disiplini oturmuş kurumsal bir organizasyon üzerine bina edilmiştir. Bu yapıda bireyler kolektif değerin birer parçası ve onun tamamlayıcısıdır. Dolayısıyla organizasyon içerisindeki tüm parçalar değerli ve önemlidir.

VIPTalkers LLC bünyesinde yönetici, çalışan, müşteri yoktur. Sistem çatısı altındaki tüm bireyler VIPTalkers LLC ailesinin birer parçasıdırlar. Bu bireyler güncel teknoloji ve yenilikçi eğitim anlayışlarına pozitif katkı sağladıkça bu çatı altında kendilerine yer bulacaktır.

Siz de VIPTalkers LLC’nin profesyonel kadroları ile kariyerinize doğru yerden başlamak veya eğitim tecrübeleriniz ile gücümüze güç katmak için bize katılın!

Neden VIPTalkers?

Çünkü VIPTalkers esnek ve dinamik bir yapıya sahiptir. Derslerinizi kendiniz planlar, öğrencilerinize azami fayda sağlayacak içeriklerle tanışır ve tüm bunları evinizin konforundan ayrılmadan yaparsınız. VIPTalkers LLC’de işinizi de tatillerinizi de siz yönetirsiniz.

VIPTalkers Başvurusu Nasıl Yapılır?

VIPTalkers ailesine katılmak için sözleşme aşaması hariç tüm başvuru süreci online olarak yürütülmektedir. Öğretmen başvurusu için bu bağlantıyı veya sayfa başında bulunan “Bize Katılın” butonunu kullanabilirsiniz.

Aranan Kriterler
  • İngilizce Öğretmenliği Lisans Diploması veya
  • Lisans Diploması + TESOL/TEFL/CELTA/DELTA sertifikası
Arzu Edilen Kriterler
  • İngilizceye anadil veya anadile yakın seviyede hâkim olmak
  • Özellikle çok uluslu öğrencilere çevrimiçi ders verme deneyimine sahip olmak
VIPTalkers ile Gelirinizi Artırın

VIPTalkers LLC platformuna kayıt olduğunuzda normal bir perfomans ile aylık 2.500-5.000 TL gelir elde etmek mümkündür. Hem de evinizin konforundan ayrılmadan! Tek yapmanız gereken öğretmen olarak başvurunuzu tamamlamak ve size uygun ders planını oluşturarak derslerinize başlamaktır.

TEFL/TESOL Sertifikasında İndirim Fırsatı

TEFL/TESOL sertifikası almak mı istiyorunuz? TESOL/TEFL sertifikası için VIPTalkers LLC platformu üzerinden yaptığınız başvurularda %5 indiriminiz hazır! İndirimden faydalanmak ve uluslararası geçerliliğe sahip TESOL/TEFL sertifikanızı hemen almak için burayı tıklayınız.

Yenilikler için Takipte Kalın!

×