VIPTALKERS

Biz Hazırız!

Seviyeniz ne olursa olsun;

İster evinizden, isterseniz iş yerinizden, sertifikalı öğretmen kadromuz ile çevrimiçi görüşerek, kolayca İngilizce öğrenin. İhtiyacınıza uygun her türlü eğitim için viptalkers.com adresinde sizi bekliyoruz…

ÜYE OLUNDERSE GİRİŞ YAPIN

ÇOCUK

ÇOCUK EĞİTİMLERİ

Çocuk Eğitimleri

4-6

Yaş Grubu

Çocuğunuz İçin Temel İngilzce Dersleri

Artık İngilzce öğrenmek çok kolay! Yüksek ücretli yabancı dil kursları yerine Viptalkers ile çocuklarınızın da İngilizce öğrenmesine katkı sağlayın. Sertifikalı, profesyonel eğitimcilerimiz; 4-6 yaş grubu çocukların ilgisini çekebilecek ve okul öncesi eğitim müfredatına uygun hazırlanmış ders içerikleri ile çocuğunuza da İngilizce öğretmek için sizleri bekliyor. Siz de çocuklarınızın, evinizde eğlenerek ve severek İngilzce öğrenmesini istiyorsanız hemen üye olun ve ders seçmeye başlayın. Unutmayın! Yabancı dil en iyi konuşarak öğrenilir. Bırakın çocuğunuz Viptalkers ile konuşsun.

Konular

6-10

Yaş Grubu

Çocuğunuz İçin Temel İngilzce Dersleri

6-10 yaş grubu için hazırlanmış, güncel müfredat konuları ile uyumlu eğitim programı sayesinde İngilzce öğrenmek artık çocuk oyuncağı. Dilerseniz eksik kaldığınız konuları, dilerseniz serbest konuşma konularımız içerisinden seçeceğiniz başlıkları online eğitimcilerimizle karşlıklı konuşabilir ve kısa zamanda pekiştirebilirsiniz. Okulda öğrendiğiniz ama kısıtlı ders saatleri sebebiyle yarım kalan eğitiminize akşam oturduğunuz yerden devam edebilirsiniz. Konu başlıklarımız için sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Müfredat Konuları

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

10-14

Yaş Grubu

Çocuğunuz İçin Temel İngilzce Dersleri

Lise eğitiminden önce son basamaktasınız. İlköğretim bitmek üzere ama hala İngilizce sizin korkulu rüyanız mı? Artık korkmanıza gerek yok! Kaynağından İngilizce öğrenmek için Viptalkers adresinde sizin için hazırlanan konu başlıklarına bir göz atın. Hangi konularda eksiğiniz varsa gelin beraber tamamlayalım. Ya da sertifikalı İngilizce öğretmenlerimiz ile seçtiğiniz serbest konuşma konularını konuşun, hem İngilizceniz gelişsin hem de genel kültürünüz.

Müfredat Konuları

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

Örnek Ders

Çocuk

SOSYAL MEDYA

Yenilikler için takipte kalın!