Çocuklar için İngilizce

Birebir Canlı Dersler ile Çocuklar Eğlenerek İngilizce Öğrensin

 

 

ÜYE OLUNDERSE GİRİŞ YAPIN

ÇOCUK

Çocuk Eğitimleri

4-6

Yaş Grubu

Okul Öncesi Çocuklar için İngilizce Eğitimi

Artık İngilizce öğrenmek çok kolay! Yüksek ücretli yabancı dil kursları yerine VIPTalkers ile çocuklarınızın da İngilizce öğrenmesine katkı sağlayın. Sertifikalı, profesyonel eğitimcilerimiz; 4-6 yaş grubu çocukların ilgisini çekebilecek ve okul öncesi eğitim müfredatına uygun hazırlanmış ders içerikleri ile çocuğunuza da İngilizce öğretmek için sizleri bekliyor. Siz de çocuklarınızın, evinizde eğlenerek ve severek İngilizce öğrenmesini istiyorsanız hemen üye olun ve ders seçmeye başlayın. Unutmayın! Yabancı dil en iyi konuşarak öğrenilir. Bırakın çocuğunuz VIPTalkers ile konuşsun.

Konular

7-10

Yaş Grubu

Çocuklar İçin Başlangıç Seviyesi İngilizce Dersleri

7-10 yaş grubu için hazırlanmış, güncel müfredat konuları ile uyumlu eğitim programı sayesinde İngilizce öğrenmek artık çocuk oyuncağı. Dilerseniz eksik kaldığınız konuları, dilerseniz serbest konuşma konularımız içerisinden seçeceğiniz başlıkları online eğitimcilerimizle karşlıklı konuşabilir ve kısa zamanda pekiştirebilirsiniz. Okulda öğrendiğiniz ama kısıtlı ders saatleri sebebiyle yarım kalan eğitiminize akşam oturduğunuz yerden devam edebilirsiniz. Konu başlıklarımız için sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Müfredat Konuları

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

11-14

Yaş Grubu

Çocuğunuz İçin Temel İngilizce Dersleri

Lise eğitiminden önce son basamaktasınız. İlköğretim bitmek üzere ama hala İngilizce sizin korkulu rüyanız mı? Artık korkmanıza gerek yok! Kaynağından İngilizce öğrenmek için VIPTalkers adresinde sizin için hazırlanan konu başlıklarına bir göz atın. Hangi konularda eksiğiniz varsa gelin beraber tamamlayalım. Ya da sertifikalı İngilizce öğretmenlerimiz ile seçtiğiniz serbest konuşma konularını konuşun, hem İngilizceniz gelişsin hem de genel kültürünüz.

Müfredat Konuları

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

Genel İngilizce

Serbest Konuşma

Yenilikler için Takipte Kalın!

×