ONLINE İNGİLİZCE EĞİTİMİ

İngilizce Konuşmaya Başlayın

Seviyeniz ne olursa olsun;

İster evinizden, isterseniz iş yerinizden, sertifikalı öğretmen

kadromuz ile çevrimiçi görüşerek, kolayca İngilizce öğrenin.

ÜYE OLUNDERSE GİRİŞ YAPIN

GENÇ

Genç Eğitimleri

15-17

Yaş Grubu

Gençler İçin Temel İngilizce Dersleri

Üniversite eğitimi için hazırsınız! En sevdiğiniz bölümü okumak ve sevdiğiniz mesleği yapmak için artık önünüzde sadece bir adım kaldı. Peki ileride yapmayı düşlediğiniz meslek için İngilizce eğitiminin artık olmazsa olmaz bir gereklilik olduğunu biliyor musunuz? Yıllardır çeşitli sebeplerle zaman ayıramadığınız İngilizce eğitimi için konusunun uzmanı eğitimcilerden bire bir ders almak, eksiklik hissettiğiniz konuları tekrar etmek isterseniz sizi de viptalkers.com adresine bekliyoruz. İsterseniz İngilizcenizi geliştirmek için ilgi alanınza uygun konularda öğretmenlerimizle konuşarak pratik de yapabilirsiniz.

Müfredat Konuları

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

18

Yaş ve Üzeri

Gençler İçin Temel İngilizce Dersleri

Üniversite eğitimine hoş geldiniz. Artık kendinizi daha rahat ifade edebilecek, fikirlerinizi özgür bir eğitim ortamında olgunlaştırabileceksiniz. Hep yapmak istediğiniz, hayalini kurduğunuz meslek için önünüzde kısa bir zaman kaldı. Kim bilir belki de eğitim gördüğünüz bölümde akademisyen olarak kalırsınız. Peki dünya genelinde kaleme alınan bilimsel yayınların pek çoğunun İngilizce dilinde yazıldığını biliyor musunuz? Endişelenmenize gerek yok. İngilizceyi rahatlıkla anlayabilmek, konuşabilmek ve unutmamak için VIPTalkers’I geliştirdik. Biz hazırız, peki ya siz?

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

Okuyun ve Tartışın

Hatırlatma!

VIPTalkers eğitimleri güncel müfredat konuları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Belirtilen yaş grupları bilgi amaçlıdır. Ders seçiminde nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız profesyonel eğitim kadromuz seviyenizi tespit etmek için hazır!

Siz de seviyenizi bizimle tespit edin, size uygun derslerimiz ile kaldığınız yerden eğitiminize devam edin. Her yaş grubuna ve seviyeye uygun derslerimiz ile sizi de bekliyoruz…

Genel İngilizce

Serbest Konuşma

Okuyun ve Tartışın

Yenilikler için Takipte Kalın!

×