Biz Hazırız!

Hakkımızda

Biz sizin için hazırız.

Bizim işimiz sizin geleceğiniz ve işiniz…

2019 yılında kurulan VIPTalkers Online Teaching LLC, gerek eğitim gerekse psikolojik anlamda tecrübeli ve uzman kadrosu, modern  ve teknolojik donanımı ile her düzeyde online İngilizce eğitiminin başarı ile verildiği bir uzaktan eğitim merkezidir. Kendini ispatlamış eğitmen kadrosu ile çevrimiçi İngilizce eğitimi konusunda hem bireysel hem de kurumsal anlamda çözümler sunar. VIPTalkers teknoloji ve eğitimlerine dahil olmak isteyen kullanıcılar için profesyonel eğitimciler tarafından seviye tespiti yapılır ve her seviyeden kullanıcı için özgün olarak hazırlanmış ders içerikleri ve doğru eğitim metotları ile daha az zaman ve maliyetle İngilizce eğitimi verilir.

Çünkü öğrencilerimiz bizim için değerlidir. Siz de kolayca öğrenmek istiyorsanız biz hazırız!

 

MİSYON

Konusunda uzman bir ekip ve en yeni teknolojilerle çalışarak; yabancı dil eğitim hizmetlerinde, bireysel ve kurumsal olarak hedeflenen dil düzeyine, etkin ve verimli bir şekilde, en kısa sürede ulaşılmasını mümkün kılmak.

VİZYON

İngilizce başlığı altında; her seviyeden kullanıcıya hitap eden çevrimiçi eğitim taleplerinin gerek kültürel, gerek bireysel, gerek kurumsal, gerekse psikolojik anlamda en iyi şekilde karşılandığı dünya çapında bir kurum olmak.

Yenilikler için Takipte Kalın!

×