VIPTALKERS

Biz Hazırız!

Seviyeniz ne olursa olsun;

İster evinizden, isterseniz iş yerinizden, sertifikalı öğretmen kadromuz ile çevrimiçi görüşerek, kolayca İngilizce öğrenin. İhtiyacınıza uygun her türlü eğitim için viptalkers.com adresinde sizi bekliyoruz…

ÜYE OLUNDERSE GİRİŞ YAPIN
l

SINAV

SINAV

Sınava Yönelik Eğitimler

TOEFL

Sınav Hazırlık

TOEFL Sınavına Yönelik İngilizce Dersleri

TOEFL®, öğrenim ve çalışma amacına yönelik önde gelen İngilizce dil sınavıdır. 150’den fazla ülkede, 10.000’in üzerinde üniversite ve diğer kurumlar tarafından kabul edilen bu sınavda yüksek not almak artık çok daha kolay. Viptalkers ekibi sayesinde zamandan ve paradan tasarruf ederek TOEFL’dan yüksek notlar alabilir, yurt dışında eğitim görme ya da çalışma hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

Okuyun ve Tartışın

IELTS

Sınav Hazırlık

IELTS Sınavına Yönelik İngilizce Dersleri

Uluslararası ölçekte pek çok meslekî eğitim, organizasyon veya şirkette varlık göstermek için aşılması gereken engellerden biri de IELTS sınavıdır. Artık yüksek ücretler ödeyerek verim alamadığınız IELTS kurslarına ihtiyacınız yok. Viptalkers ile doğrudan sınava yöenlik çalışmalarınızı bizimle yürütün ve başarının tadını çıkarın. Hem paranız cebinizde kalsın hem de zamanınız..

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

Okuyun ve Tartışın

YDS

Sınav Hazırlık

YDS Sınavına Yönelik İngilizce Dersleri

Özellikle kamu personelini yakından ilgilendiren ama son yıllarda özel sektör tarafından da kriter olarak talep edilmeye başlanan YDS sınavına hazırlanmak istiyorsanız YDS’ye yönelik hazırlanmış ders içeriklerimizi mutlaka inceleyin. Profesyonel kadromuz ile YDS artık sizin için korkulu rüya olmaktan çıkıyor. Gelin konuşalım! Geleceğinizi ertelemeyin, Viptalkers ekibi ile tanışın.

Genel İngilizce Konuları

Serbest Konuşma Konuları

Okuyun ve Tartışın

Hatırlatma!

Viptalkers eğitimleri güncel müfredat konuları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Belirtilen yaş grupları bilgi amaçlıdır. Ders seçiminde nerden başlayacağınızı bilmiyorsanız profesyonel eğitim kadromuz seviyenizi tespit etmek için hazır!

Siz de seviyenizi bizimle tespit edin, size uygun derslerimiz ile kaldığınız yerden eğitiminize devam edin. Her yaş grubuna ve seviyeye uygun derslerimiz ile sizi de bekliyoruz…

Örnek Ders

Genel İngilizce

Örnek Ders

Okuyun ve Tartışın

Örnek Ders

Serbest Konuşma

SOSYAL MEDYA

Yenilikler için takipte kalın!